سیستان و بلوچستان
امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲

اجرای4پروژه داوطلبی و کاروان سلامت در سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان اظهار داشت : همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس کاروانهای سلامت به همت خیرین داوطلب و مشارکت خانه‌های هلال در مناطق کم برخوردار شهرستان‌های زاهدان، میرجاوه، هامون و هیرمند اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، سیدمحمدمهدی سجادی مدیرعامل هلال احمر استان گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس  به همت خیرین داوطلب و مشارکت خانه‌های هلال در مناطق کم برخوردار  4 کاروان سلامت در شهرستان‌های زاهدان، میرجاوه، هامون و هیرمند اجرا شد.

وی افزود: در این  راستا  534 نفر از خدمات درمانی، دارویی و ویزیت رایگان  بهره مند شدند که مجموع خدمات آن‌ها بیش از 942 میلیون ریال بوده است.

سجادی بیان داشت  با اشاره به آماده باش نیروهای امدادی در پی وقوع طوفان‌های شن و ریزگرد ها در منطقه سیستان ، 400 بسته معیشتی به ارزش 3 میلیارد ریال توسط خیرین داوطلب خانه‌های هلال تهیه و بین خانواده‌های متاثر از طوفان منطقه سیستان توزیع گردید.

وی در ادامه از اجرای طرح ارمغان مهر،  و توزیع لوازم التحریر و بسته‌های آموزشی بین دانش‌آموزان کم برخوردار روستاهای متاثر از طوفان در منطقه سیستان خبر داد .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به این که کمک و یاری رساندن به دانش آموزان مناطق محروم  و همراهی این عزیزان و کمک به در امر آموزش نتایج مثبتی را به ‌دنبال دارد، گفت: طرح ارمغان مهر در روستاهای منطقه سیستان با توزیع 400 بسته لوازم التحریر به ارزش532 میلیون ریال توسط خیرین داوطلب انجام پذیرفته است .

 

مشاهده ۲۴
/
۱۴۰۲/۰۷/۰۱- ۱۳:۵۴
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه