سیستان و بلوچستان
امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲

امدادرسانی هلال‌احمر به 23 هزارو 686 حادثه‌دیده در سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر اسیستان و بلوچستان گفت: نیروهای امداد و نجات استان با پوشش 270حادثه به 23 هزارو 686 حادثه دیده در شش ماهه نخست سال جاری امدادرسانی کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان؛ سیدمحمد مهدی سجادی با اشاره به اینکه در شش ماهه اول سال جاری، 270 حادثه به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری (EOC ) هلال احمر استان سیستان و بلوچستان گزارش شده است، اظهار کرد: از این تعداد 139 مورد حوادث جاده ای، 3 مورد حادثه شهری، 50 مورد خدمات حضوری، 1 مورد صنعتی و کارگاهی، 10 مورد حوادث ساحلی، 24 حادثه کوهستان، 10 مورد طوفان ، 23مورد سیل و آبگرفتگی، 1 مورد زلزله و 6 مورد خدمات مناسبتی بوده است.

وی با بیان اینکه نجاتگران و نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان در این مدت به 548 نفر از مصدومان این حوادث، خدمات درمان سرپایی ارائه کرده اند، گفت: 16نفر از مصدومان نیز به نزدیک ترین مراکز درمانی منتقل شدند.

سجادی‌ بیان داشت: در جریان عملیات‌ امداد و نجات در شش ماهه نخست سال ، 680تیم عملیاتی با استعداد سه هزارو 15 نفر داوطلب و پرسنل امدادی و با پشتیبانی 181 دستگاه خودرو آمبولانس در ارائه خدمات امداد و نجات به هموطنان و مسافران سطح استان فعال بوده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ادامه داد: چهار هزارو 972 نفر نیز در این بازه زمانی توسط نیروهای امدادی هلال احمر اسکان داده شده اند.

مشاهده ۲۴
/
۱۴۰۲/۰۷/۰۱- ۰۸:۳۶
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه