سیستان و بلوچستان
امروز شنبه  ۱ مهر ۱۴۰۲

هلال احمر سیستان و بلوچستان قهرمان جام بشردوستی کشور شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: تیم 14 نفره دادرسان پسر در مسابقات المپیاد آماده کشوری جام بشردوستی را آن خود کردند.

هلال احمر  سیستان و بلوچستان قهرمان جام بشردوستی کشور شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: تیم 14 نفره دادرسان پسر در مسابقات المپیاد آماده کشوری جام بشردوستی را آن خود کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، سیدمحمدمهدی سجادی مدیرعامل هلال احمر استان گفت: یازدهمین مرحله کشوری المپیاد آماده دادرس به میزبانی استان فارس از ۱۷ لغایت ۲۵ شهریور در مرکز آموزش عالی شهید مطهری دانشگاه فرهنگیان به تفکیک خواهر و برادر برگزار و آماده ترین تیم ها در کشور اعلام شدند.

وی افزود: تیم 14 نفره دادرسان پسر مدرسه شهید بهشتی از شهرستان هیرمند در مسابقات المپیاد آماده کشوری جام بشردوستی را آن خود کردند.

سجادی بیان داشت:دادرسان پسر سیستان و بلوچستان در مسابقات جانبی، در رشته پرتاب کیسه طناب   نیز در رده نخست قرار گرفتند.

مدیرعامل جمعیت هلال حمر سیستان و بلوچستان تاکید کرد: هدف از اجرای این مسابقات، دستیابی به شعار هر دانش‌آموز یک امدادگر می‌باشد و این مسابقات به منظور ارتقای سطح آمادگی امدادی دانش آموزان در مواجهه با حوادث و بلایای طبیعی در روزهای سخت و با همکاری آموزش و پرورش برگزار می‌شود.


لازم به ذکر است، دادرسان دختر مدرسه حضرت معصومه(س) شهرستان زاهدان به عنوان نماینده استان سیستان و بلوچستان نیز در این از مسابقات موفق به کسب مقام سوم آیتم اصلی پناهگیری و خروج ایمن  شده اند.

مشاهده ۱۷
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۶- ۱۲:۳۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه