سیستان و بلوچستان
امروز شنبه  ۱ مهر ۱۴۰۲

هلال احمر سیستان و بلوچستان به بیش از ۷هزار زائر اربعین خدمات امدادی ارائه کرد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان گفت: هلال احمر استان سیستان و بلوچستان در ایام اربعین امسال به هفت هزار و 131 زائر در دور مرز میرجاوه و ریمدان و مسیرهای تردد زائران پاکستانی در استان خدمات امدادی ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، سیدمحمد مهدی سجادی مدیرعامل هلال احمر استان گفت: در ایام اربعین امسال به هفت هزار و 131 زائر در دور مرز میرجاوه و ریمدان و مسیرهای تردد زائران پاکستانی در استان خدمات امدادی ارائه کرد.

وی افزود: اربعین امسال جمعیت هلال احمر با هزارو 440نفر روز نیروی عملیاتی خود در مرز میرجاوه و ریمدان، به دو هزار و 581 نفر خدمات سلامت از جمله تست قندخون و فشارخون ارائه کرد.

سجادی به مشارکت در اسکان 3هزار و 713 نفر زائر اربعین نیز در این ایام اشاره کرد و بیان داشت: این جمعیت به صورت کلی در ایام اربعین امسال به هفت هزار و 131 زائر پاکستانی در مرز میرجاوه و ریمدان و مسیرهای تردد زائران در استان خدمات امدادی ارائه کرد.

لازم به ذکر است، مرز میرجاوه و ریمدان در استان سیستان و بلوچستان امسال به عنوان دومین سال متوالی مسیر تردد زائران پاکستانی در ایام اربعین حسینی بود.

مشاهده ۱۴
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۳- ۱۵:۳۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه