سیستان و بلوچستان
امروز شنبه  ۱ مهر ۱۴۰۲

تهیه و توزیع 4 هزارو پانصد پرس غذای گرم بین زائران اربعین حسینی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از توزیع 4 هزارو پانصد پرس غذای گرم توسط خیرین داوطلب خانه‌های هلال بین زائران پاکستانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان، سیدمحمد مهدی سجادی گفت: جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان امسال برای برپایی باشکوه‌تر راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع) با استفاده از تمام توان و ظرفیت اعضاء و داوطلبان نسبت به برپایی موکب هیات رهروان حضرت علی اکبر(ع) اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه خدمت رسانی به زوار اباعبدالله الحسین(ع) سعادت می خواهد که خانواده هلال احمر به نحو شایسته ای از این موهبت استفاده کرده است، تصریح کرد:به همت خیرین داوطلب و مشارکت اعضاء و داوطلبان خانه‌های هلال شهرستان‌های چابهار و میرجاوه 4 هزار و پانصد پرس غذای گرم تهیه و بین زائران توزیع شد.

سجادی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی نیز به زائرین اربعین خدمات رسانی می‌کند، تاکید کرد: این خدمات در قالب چهار خدمت ارزنده شامل خدمات امدادی، تزریقات و سرم ، پانسمان و تست فشار و قندخون بوده که توسط تیم های توانا و نجاتگران هلال احمر به زائرین ارائه می‌شود.

مدیرعامل هلال احمر سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه زائران از خدمات رسانی موکب های هیات رهروان حضرت علی اکبر(ع) هلال احمر رضایت کامل دارند، اظهار داشت: موکب هلال احمر در کنار خدمت‌رسانی به زائران، اقدامات فرهنگی، آموزشی را به منظور ارتقای ایمنی و سلامت زائران به خصوص محافظت در برابر گرمازدگی در دستور کارخود قرار داده ‌است.

 

مشاهده ۱۴
/
۱۴۰۲/۰۶/۱۴- ۱۳:۳۰
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه