سیستان و بلوچستان
امروز شنبه  ۱ مهر ۱۴۰۲

پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان با هلال احمر همکاری می‌کند

همزمان با هفته دولت مدیرعامل هلال احمر و هیات همراه به منظور استفاده دو جانبه از ظرفیت‌ها بویژه در بحث‌های آموزشی و علمی‌با رئیس پارک علم و فناوری استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، همزمان با هفته دولت سیدمحمد مهدی سجادی مدیرعامل هلال احمر و هیات همراه به منظور استفاده دو جانبه از ظرفیت‌ها بویژه در بحث‌های آموزشی و علمی‌با رئیس پارک علم و فناوری استان دیدار و گفتگو کردند.

رئیس پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان در این جلسه ضمن تشریح عملکرد و چشم انداز پارک علم و فناوری گفت: پارک علم و فناوری استان با حمایت و پشتیبانی از ایده‌های نو در حوزه‌های مختلف می‌کوشد تا بستری مناسب جهت تولید محصولات دانش بنیان، زمینه توسعه علمی، فناوری و توسعه اقتصادی جهت دستگاه‌های خدمات رسان فراهم کنند.

دکتر شیهکی افزود: پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان با تمام توان آمادگی هرگونه همکاری با هلال احمر را دارد تا بتواند با دراختیار قراردادن ظرفیت های خود، گامی مثبت در جهت تحقق اهداف هلال احمر بردارد.

سجادی نیز ضمن ابراز خرسندی از شروع همکاری با پارک علم و فناوری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بالابردن سطح آمادگی عمومی و تاب آوری جامعه از مهمترین وظایف جمعیت هلال احمر است، میتوان با همکاری دو جانبه و بهره وری متقابل این دو نهاد در امور آموزشی، پژوهشی و تجهیزات با هدف مشارکت در عرصه‌ها و رشته‌های مختلف و مورد نیاز جمعیت هلال احمر در تبدیل علم به عمل و در نتیجه کمک به کاهش حوادث و بحران‌ها گاقدم های موثری برداشت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بیان داشت:هلال احمر ظرفیت و پتانسل اجتماعی قوی دارد و این ظرفیت با نگاه بلند و تعامل با پارک علم و فناوری را می‌طلبد تا در زمینه‌های مختلف هم افزایی انجام شود.

مشاهده ۲۰
/
۱۴۰۲/۰۶/۰۵- ۲۱:۰۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه