سیستان و بلوچستان
امروز شنبه  ۱ مهر ۱۴۰۲

️پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دولت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در پیامی هفته دولت را به اعضاء، داوطلبان، نجاتگران و کارکنان جمعیت هلال احمر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در پیامی هفته دولت را به اعضاء، داوطلبان، نجاتگران و کارکنان جمعیت هلال احمر تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
دوم شهریور، آغاز هفته دولت و یادآور شهادت ناجوانمردانه دو الگوی کم‌نظیر از کارکنان دولت، شهیدان رجایی و باهنر است که با مردم‌داری و ایمان، نام خود را جاودانه کردند.
شهیدان رجایی و باهنر تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم اند، بی شک ترسیم نمایی دقیق از زندگی و دولت این دو شهید می‌تواند الگوی خدمتگزاران مردم باشد تا در زندگی فردی و سیاسی خود به آنان ،تأسی نمایند.
هفته دولت نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی و یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است.
مروز کشور در همه عرصه‌ ها بیش‌ از پیش به روحیه جهادی کارکنان دولت و تأسی آنان از رفتار این دو شهید نیاز دارد تا اعتماد متقابل مردم و ارکان حاکمیت پایدار بماند.

اینجانب، فرارسیدن هفته دولت را به تمامی اعضا، داوطلبان، نجاتگران و کارکنان جمعیت هلال احمر تبریک عرض می نمایم و امیدوارم خداوند منان توفیقی عنایت فرمایند تا در سایه ی معنویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ایی ( مد ظله العالی ) و به همت تمامی تلاشگران عرصه خدمت بتوانیم خدمات شایسته و روز افزونی به مردم داشته و همچنان در مسیر رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی‌گام برداریم .
سید محمد مهدی سجادی
مدیرعامل

مشاهده ۱۵
/
۱۴۰۲/۰۶/۰۲- ۱۱:۲۵
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه