سیستان و بلوچستان
امروز شنبه  ۱ مهر ۱۴۰۲

جلسه شورای اداری جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

نشست دو روزه مدیران جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با دستور کار بررسی فعالیت های جمعیت هلال احمر با حضور در کمیته‌های تخصصی در سالن آیت الله غیوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، نشست دو روزه مدیران جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با دستور کار فعالیت های جمعیت هلال احمر در کمیته‌های تخصصی در سالن آیت الله غیوری برگزار شد.

 

سیدمحمد مهدی سجادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ضمن اشاره به تشکیل کارگروه‌های تخصصی جمعیت هلال احمر گفت: شورای مدیران فرصت مناسبی برای تبیین اهداف و ماموریت های خرد و کلان جمعیت هلال احمر و مرور دوباره دستورالعمل ها، آئین نامه‌ها و بخشنامه‌ها است.

 

 وی بیان داشت: جلسات شورای اداری هلال احمر سیستان و بلوچستان باید دارای دستورکار مشخص و خروجی موثر و هدفمند باشد و در همین راستا با تشکیل کمیته‌های تخصصی تخصصی امداد و نجات، داوطلبان، جوانان، بهداشت و درمان، آموزش و پژوهش، خزانه داری و منابع انسانی و پشتیبانی به دنبال استخراج مشکلات و چالش ها در حوزه‌ها هستیم تا بتوانیم با بارش فکری بهترین راهکار را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

 

سجادی همدلی و وحدت در مجموعه را بسیار حائز اهمیت عنوان کرد و افزود: در صورتی مجموعه ای  ارتقا پیدا می‌کند که همه مجموعه باهم همدل و در جهت پیشربرد اهداف همسو باشند و باهم ارتقا پیدا کنند  و همچنین بحث شفاف سازی که بسیار مهم است و میتواند آینده بسیار خوبی برای مجموعه داشته باشد .

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ضمن اشاره به برگزاری کارگروه‌های تخصصی جوانان، داوطلبان، آموزش، امداد و نجات و بهداشت و درمان در این برنامه اظهار داشت: شورای اداری اتاق ایمن و امین است که برای حل مشکلات سیستم و محل نقدهای دلسوزانه و رسیدگی و حل و فصل مشکلات همکاران، همکاری و تعامل بهتر معاونت ها و روسای شعب است.

 

لازم به ذکر است، در این کارگروه‌ها روسای شعب و معاونت ها، عملکرد،  مشکلات و مسائل مربوط به حوزه کاری خود را مطرح نمودند و  پس از جمعبندی نظرات و پیشنهادات راهکارهای مختلفی برای بهبود هرچه بهتر مسائل مربوط توسط دبیر کارگروه  ارائه شد.

 

 

مشاهده ۲۷
/
۱۴۰۲/۰۵/۱۸- ۱۴:۴۶
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه