سیستان و بلوچستان
امروز شنبه  ۱ مهر ۱۴۰۲

کارگاه آموزشی و دوره بازآموزی رسیدگی به تخلفات اداری

کارگاه آموزشی و دوره بازآموزی رسیدگی به تخلفات اداری با حضور نماینده رئیس و مسئول هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری و هیات همراه، سرپرست، اعضای شورای معاونین و روسای شعب هلال احمر سیستان و بلوچستان در سالن جلسات آیت الله غیوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، کارگاه آموزشی و دوره بازآموزی رسیدگی به تخلفات اداری با حضور نماینده رئیس و مسئول هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری و هیات همراه، سرپرست، اعضای شورای معاونین و روسای شعب هلال احمر سیستان و بلوچستان در سالن جلسات آیت الله غیوری برگزار شد.

سیدمحمد مهدی سجادی سرپرست جمعیت هلال احمر استان ضمن خیرمقدم و معرفی حاضرین در این جلسه گفت: جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با عزمی جدی و با تلاش و همتی مضاعف با استفاده از توان و ظرفیت خیرین، اعضا و داوطلبان در جهت بهبود ارائه خدمات امدادی، بشردوستانه و عام المنفعه  بعنوان بزرگترین نهاد مردمی تلاش می‌کند، تا بتواند جایگاه شایسته خود را نشان دهد.

 

در ادامه امیر فراتی نماینده رئیس و مسئول هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری در این جلسه ضمن اشاره به جایگاه و اهمیت کارمندان دولت به عنوان سرمایه‌های معنوی جمعیت هلال احمر، به برخی از مصادیق تخلفات اداری اشاره کرد.

وی با بیان عناوین مندرج در ماده 8 قانون رسیدگی به تخلفات اداری، حقوق و تکالیف مردم و ارباب رجوع، نحوه تکریم آن‌ها و حقوق و تکالیف کارمندان را از مهم ترین مباحثی دانستند که در نظام رسیدگی به تخلفات اداری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

فراتی بیان داشت: شناخت و آگاهی کارکنان جمعیت هلال احمر باعث پیشگیری و کاهش از وقوع تخلفات اداری خواهد شد که این موضوع مهم در گرو آموزش های کاربردی موثر و آشنایی پرسنل با قوانین، مقررات و دستورالعمل های ابلاغی است.

در پایان این مراسم با اهدای لوح از زحمات جناب آقای محمدرضا بختیاری تقدیر و حکم انتصاب به جناب آقای موسی حدادی بعنوان عضو علی البدل هیات بدوی منطقه هفت رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران تقدیم شد.

مشاهده ۲۶
/
۱۴۰۲/۰۵/۱۷- ۱۵:۱۵
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه