جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

پنجشنبه 26 فروردین 1400

پیام تبریک مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی علیه السلام

علیرضا میربهاءالدین مدیر عامل محترم جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت علی ابن ابیطالب علی علیه السلام و روز پدر را طی پیامی تبریک و تهنیت گفت.به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان در متن این پیام آمده است :

علیرضا میربهاءالدین مدیر عامل محترم جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت علی ابن ابیطالب  علی علیه السلام و روز پدر را طی پیامی تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان در متن این پیام آمده است : 

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
⚜����حقّ علیٍّ على هذه الامّة کحقّ الوالد على ولده ����⚜
����حقّ على بر این امّت همچون حقّ پدر است بر فرزندش.(پیامبر بزرگ اسلام( صلی الله علیه و آله و سلم ))����
 
����سیزدهم رجب زادروز تابش انوار علم، عدالت، شجاعت و سخاوت است. روزی که جهان شاهد شکفتن اسوه کمال و معرفت گردید و کعبه بستر ولادت بزرگ مردی شد که یاور حقیقی و همیشگی پیامبر گرامی صلی الله علیه و آله و سلم ، از آن به پا خاست .
���� بی تردید حضرت علی علیه السلام  یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم ، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن ، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.
 
����اینجانب سالروز ولادت امیر مومنان حضرت علی علیه السلام ، اسوه خردورزان، حامی ستمدیدگان و محرومان و پدر یتیمان و سرچشمه عدالت، حقیقت و امامت که به روز پدر و تجلیل از مقام و منزلت پدران بزرگوار مزین گشته را گرامی داشته و ضمن تبریک و تهنیت این عید فرخنده به  همکاران ارجمند ، نجاتگران با غیرت ، جوانان پرشور ، داوطلبین بی منت و گرامی ،  پیروی از سیره آن امام همام و سرافرازی و سربلندی همگان را از بارگاه لایزال الهی مسالت می نمایم . 
 
علیرضا میربهاءالدین 
  1. مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان  سیستان و بلوچستان
 
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *