جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

پنجشنبه 26 فروردین 1400

بزرگداشت مقام مرادنگی و انسانیت

به مناسبت ولادت مولود کعبه حضرت علی (ع) وگرامیداشت روز مرد نشست صمیمی با حضور مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و جمعی از کارکنان در سالن جلسات آیت اله غیوری برگزار شد.

بزرگداشت مقام مرادنگی و انسانیت

به مناسبت ولادت مولود کعبه حضرت علی (ع) وگرامیداشت روز مرد نشست صمیمی با حضور مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و جمعی از کارکنان  در سالن جلسات آیت اله غیوری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، علیرضا میربهاء الدین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: روز شنبه نهم اسفندماه سال جاری نشست صمیمی با کارکنان جمعیت هلال احمر استان به مناسبت ولادت با سعادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) که مزین به روز پدر می باشد برگزارشد.

 

وی ضمن تبریک ایام پر خیر و برکت ماه رجب و سالروز میلاد با سعادت یگانه مولود کعبه و روز مرد از فعالیت ها و حضور کارکنان جمعیت هلال احمر در برنامه های امدادی و غیر امدادی تقدیر و تشکر نمود و افزود : کارکنان، جوانان، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر می بایست در راستای گسترش و ترویج فرهنگ و سیره ی علوی در جامعه گام بردارند و در این راه تمام توان و تلاش خود را به کار گیرد.

 

حجه الاسلام و المسلمین اصغری حسامیه نیز در این نشست ضمن تبریک خجسته میلاد با سعادت حضرت علی (ع) ،  به بیان فضائل و خصوصیات حضرت علی (ع) پرداخته و خواستار پیاده نمودن اخلاق و منش ایشان در تمامی مراحل ، ابعاد زندگی ، اجتماعی ،خدمتگزاری و برخورد صادقانه با مردم شد.

وی اظهارداشت: روز میلاد حضرت امیرالمومنین علیه السلام تنها روز پدر نیست بلکه روز بزرگداشت مقام مردانگی و انسانیت می باشد و آن گنجی است که هر کسی نمی تواند دارایش باشد و همچنین آموزه های اخلاقی معصومین باید سرلوحه کار قرار گیرد از این رو باید از اخلاق‏ و اعمال و صفاتشان الگو بگیریم.‏

در این مراسم به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی (ع) بزرگ مددکار عالم و روز مددکار، با اهداء لوح تقدیر از مددکاران بخش حمایتی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

همچنین در پایان این نشست با اهداء لوح تقدیر از خدمات کارکنان جمعیت هلال احمر قدردانی شد.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *