جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

پنجشنبه 26 فروردین 1400

کاروان نیکوکاری و سلامت در روستای کولو

200نفر از اهالی روستای کولو سراوان از خدمات کاروان نیکوکاری و سلامت جمعیت هلال احمر این شهرستان بهره مند شدند.

کاروان نیکوکاری و سلامت در روستای کولو

200نفر از اهالی روستای کولو سراوان از خدمات کاروان نیکوکاری و سلامت جمعیت هلال احمر این شهرستان بهره مند شدند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ؛ بهمن دهواری مشاور مدیر عامل و رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان از ویزیت رایگان بیش از ۲۰۰ نفر از اهالی روستای کولو سراوان در قالب کاروان نیکوکاری و سلامت خبر داد.

 

وی گفت: واحد امور داوطلبان جمعیت هلال‌احمرشهرستان سراوان با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه روستایی کاروان سلامت این جمعیت را با همکاری پزشک داوطلب و هنگ مرزی شهرستان در راستای تحقق اهداف بشر دوستانه و خیرخواهانه در روستای کولو سراوان برگزار شد.

 

دهواری با بیان اینکه جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان در راستای اجرای این طرح ویزیت رایگان بیش از ۲۰۰ نفر از اهالی روستای کولو سراوان در قالب کاروان سلامت انجام شده است عنوان کرد: پزشک عمومی، داروساز، پرستار و ماما به صورت داوطلبانه در این کاروان حضور داشتند.

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان افزود: این برنامه با همکاری و مشارکت هنگ مرزی شهرستان و خانه هلال روستای کولو در این روستا برگزار شده است.

 

وی ادامه داد: اهالی روستا در این کاروان با مباحث آموزشی همچون بهداشت محیط، بهداشت زنان و کودکان و اقدامات کمک‌های اولیه آشنا شدند و در پایان این برنامه پک های بهداشتی، کفش و وسایل گرمایشی شامل چراغ و پتو هم در بین نیازمندان این روستا توزیع شد.

 

 

 

 

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *