جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

چهارشنبه 06 اسفند 1399

اهالی روستاهای مادر مکسان وچاه کنر از خدمات کاروان سلامت جمعیت هلال احمر بهره مند شد.

رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان ایرانشهر گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، طرح کاروان سلامت جمعیت هلال احمر در روستاهای مادر مکسان وچاه کنر با همکاری مرکز بهداشت و شرکت معدنی پرسال اجرا و بیش از ٢٠٠ نفر از اهالی این روستاها از خدمات این کاروان بهره‌مند شدند.

اهالی روستاهای مادر مکسان وچاه کنر از خدمات کاروان سلامت جمعیت  هلال احمر بهره مند شد.

 رئیس  جمعیت هلال احمرشهرستان ایرانشهر گفت: به مناسبت  دهه مبارک فجر، طرح کاروان سلامت جمعیت هلال احمر در روستاهای مادر مکسان وچاه کنر  با همکاری مرکز بهداشت و شرکت معدنی پرسال اجرا و بیش از ٢٠٠ نفر از اهالی این روستاها از خدمات این کاروان بهره‌مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، محمدرضا کرد رییس جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر گفت: این کاروان به منظور تحقق اهداف این جمعیت از جمله حمایت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری در قالب برنامه‌های  درمانی و بهداشتی است.

وی با اشاره به اینکه اعزام کاروان‌های سلامت به مناطق محروم از جمله طرح‌های موفق در زمینه ارائه خدمات رایگان پزشکی و آموزش روستاییان در زمینه‌های مختلف است بیان کرد: هدف از اجرای طرح کاروان سلامت و اعزام پزشکان به مناطق محروم، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاهای مختلف، کمک به بهبود سطح سلامت و تغذیه مردم با حفظ کرامت انسانی، حس نوعدوستی و اعتلای فرهنگ داوطلب محوری بین مردم است.

رئیس جمعیت هلال شهرستان ایرانشهر  افزود: در این کاروان  ١٠ نفر از داوطلبان، شامل ،  پزشک عمومی، پیراپزشک ، پرستار و ماما به ٢٠٠ نفر از اهالی روستاهای مادرمکسان وچاه کنر از توابع بخش بزمان خدمات  بهداشتی درمانی ارائه کردند که ارزش ریالی این خدمات چیزی بالغ بر 180 میلیون ریال می باشد.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *