جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

سه شنبه 01 مهر 1399

روز سخت امدادگران پایگاه کلپورگان سراوان/ امدادونجات ۳ حادثه در سه ساعت عملیات بی‌وقفه

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان علیرضا میربهاءالدین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گقت : نجاتگران پایگاه امداد و نجات جاده ای کلپورگان شهرستان سراوان امروز ۱۵ شهریور ماه در سه حادثه پی در پی به ۹ مصدوم امدادرسانی کردند .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان علیرضا میربهاءالدین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گقت : نجاتگران پایگاه امداد و نجات جاده ای کلپورگان شهرستان سراوان  امروز ۱۵ شهریور ماه  در سه حادثه پی در پی به ۹ مصدوم امدادرسانی کردند .

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گفت : در  اولین حادثه جاده ای  که در کیلومتر ۱۲ محور سراوان به کلپورگان  رخ داد ، بر اثر واژگونی یکدستگاه خودروی پژو ۴۰۵  سه  نفر مصدوم و یک نفر فوت شدند . این حادثه در ساعت ۹و بیست دقیقه صبح اعلام و ساعت ۱۰ و نیم صبح پایان یافت  .

وی ادامه داد : بلافاصله پس از پایان عملیات اول حادثه دوم در ساعت ۱۰ و ۳۵ دقیقه به پایگاه اعلام گردید که در این حادثه نیز دو خودروی پژو ۴۰۵ در ۵ کیلومتری محور سراوان کلپورگان با یکدیگر برخورد و ۴ نفر مصدوم گردیدند . این عملیات نیز با تلاش نجاتگران پایگاه کلپورگان انجام و در ساعت ۱۱و ۴۵ دقیقه پایان یافت  .

علیرضا میربهاءالدین همچنین گفت : سومین حادثه که در ساعت ۱۲ و نیم  رخ داد بر اثر برخورد یک خودرو به عابر پیاده در منطقه سیرکان  بود که یک دانش آموز مصدوم و  به پایگاه هلال احمر منتقل شد. فرد مصدوم  با ترومای سر و صورت به پایگاه مراجعه که پس از انجام اقدامات امدادی اولیه برای وی توسط نجاتگران به نزدیکترین پایگاه اورژانس منتقل گردید .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اظهار داشت  : در مجموع جهت ۸ مصدوم و یک فوتی این سه حادثه توسط نجاتگران پایگاه امداد و نجات جاده ای کلپورگان شهرستان سراوان عملیات رهاسازی و اقدامات اولیه امدادی و انتقال به پایگاه اورژانس انجام گرفت .

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *