جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

سه شنبه 01 مهر 1399

اختصاص سه دستگاه خودرو ، 2 قایق ، تجهیزات امدادی و یک دستگاه ماشین سنگین به استان سیستان و بلوچستان

امروز صبح نشست صمیمی دکتر همتی رئیس جمعیت هلال احمر با کارکنان این استان در سالن سینما هلال برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ؛امروز صبح نشست صمیمی دکتر همتی  رئیس جمعیت هلال احمر با کارکنان  این استان در سالن سینما هلال برگزار گردید.

در ابتدای جلسه علیرضا میربهاالدین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ضمن خوشامدگویی به رئیس جمعیت هلال احمر و هیات همراه از حضور ایشان در این استان تقدیر و تشکر نمود و خلاصه ای از عملکرد جمعیت در خصوص اجرا شدن نذرآب در این استان ارائه نمود.

دکتر کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر کشور از تمامی خیرین ، داوطلبان و جوانان که پیکره اصلی جمعیت هلال احمر را تشکیل می دهند تقدیر و تشکر کردند .دکتر همتی در خصوص خانه های هلال گفتند امیدواریم بتوانیم خانه های هلال را در سطح استان با مردم بومی افزایش دهیم  تا بتوانیم آموزش های همگانی را جهت مردم منطقه اجرا کنیم تا جامعه ای تاب آور داشته باشیم.

دکتر کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر یک دستگاه ماشین سنگین ، تجهیزات غواصی ، تجهیزات امدادی و سه خودرو را  به جمعیت هلال احمر   سیستان و بلوچستان اختصاص نمود.  

همچنین تولید ماسک در زابل یکی دیگر از خدماتی بود که قرار است توسط جمعیت هلال احمر صورت گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین اصغری حسامیه در این جلسه از دکتر همتی و تیم همراه او برای حضور در استان سیستان و بلوچستان تشکر کردند و گفتند طرح ملی نذر آب با مدیریت دکتر همتی به یاری مردم مناطق محروم این استان آمده اند.

وی اضافه نمود : از جمله امتیازات ویژه یک مدیر ساده بودن است، رئیس جمعیت هلال‌احمر با خلوص نیت و عاشقانه در جمع روستاییان حضور یافت و خیلی ساده کنار مردم نشست؛ درد و دل آنها را شنید، این امتیازات کمتر در یک مدیر عالی رتبه دیده می‌شود.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *