جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

سه شنبه 01 مهر 1399

حضور دکتر همتی در جلسه شورای معاونین هلال‌احمر سیستان و بلوچستان

دکتر همتی رئیس جمعیت هلال احمر از اختصاص سه دستگاه خودروی کامیونت، ۲ قایق و یک تریلر به این جمعیت خبر داد.

رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه برنامه سفر خود به استان سیستان و بلوچستان به منظور بازدید از روند اجرای طرح "نذر آب3"، در جلسه شورای معاونین هلال احمر استان حضور یافتند.

 دکتر کریم همتی با حضور در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان تاکید کرد: موضوع روابط عمومی و فعالیت این حوزه آنچنان مهم است که اگر به اندازه 2 تا سه معاونت به آن رسیدگی کنیم باز هم، کم است.

وی با اشاره به حضور در روستاهای محروم سیستان و بلوچستان و اجرای طرح "نذر آب3"، تاکید کرد: توجه به رفع مشکل فرهنگی در شهرستان‌های سیستان و بلوچستان بسیار حائز اهمیت است. هلال احمر با توجه به وظیفه و رسالت ذاتی خود، برای خدمت به مردم این استان و رفع مشکلات آنها تلاش می کند. به همین دلیل، خیرین و همکاران ما در هلال احمر استان تهران تلاش بسیاری برای بهتر شدن اوضاع زندگی در مناطق محروم شهرستان خاش استان داشته اند.

دکتر همتی افزود: ۴۰۰ میلیون فرانک از سوی جمعیت های ملی برای کمک به بیماران مبتلا به کرونا در سراسر جهان در نظر گرفته شده که از این میزان، ۱۰ میلیون فرانک به ایران اختصاص یافته است و به زودی در اختیار هلال احمر ایران قرار می گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه با بیان اینکه مشکلات و انتظارات جوانان و امدادگران به حق است، چراکه کم و کاستی هایی به وجود آمده است، تاکید کرد: باید تلاش کنیم همراهی جوانان و امدادگران را حفظ کنیم، موضوع کمبود نیروها و ریزش آنها، بسیار جدی است که با همفکری صاحبان اندیشه باید این مشکل را برطرف کرد.

دکتر همتی در پایان این جلسه و بنا بر درخواست معاون امداد جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، از اختصاص سه دستگاه خودروی کامیونت، ۲ قایق و یک تریلر به این جمعیت خبر داد.

 

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *