جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

سه شنبه 28 اردیبهشت 1400

حضور کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر در روستای سیتل از توابع بخش مرکزی

علیرضا میر بهاءالدین مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان از فعالیت کاروان سلامت و محرومیت‌زدایی جمعیت هلال احمر ایرانشهر در روستای صعب‎العبور سیتل از توابع بخش مرکزی خبر داد.

حضور کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر در روستای سیتل از توابع بخش مرکزی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان علیرضا میر بهاءالدین مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان از فعالیت کاروان سلامت و محرومیت‌زدایی جمعیت هلال احمر  ایرانشهر در روستای صعبالعبور سیتل  از توابع بخش مرکزی خبر داد.
میربهاءالدین  با اشاره به فعالیت کاروان سلامت  در روستای صعبالعبور سیتل اظهار کرد: این کاروان در سه بخش سلامت، آموزش و محرومیت‌زدایی  ارائه خدمات  نموده  که در بخش سلامت، بیش از 200 نفر از اهالی این روستا وتوابع به صورت رایگان ویزیت شده و داروهای مورد نیاز نیز به صورت رایگان در اختیار این افراد قرار گرفته است.
وی افزود: در بخش آموزش با توجه به شیوع بیماری کرونا در بحث پیشگیری از ابتلا به این بیماری ، توسط مربیان این جمعیت آموزش‌های لازم به روستاییان ارائه گردید
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همچنین گفت:  بسته‌های بهداشتی، کیف و کفش و لوازم‌التحریر در بین دانش آموزان  و خانواده های نیازمند منطقه توزیع شد

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *