جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

چهارشنبه 06 اسفند 1399
نیازمندان بدون در نظر گرفتن دین و عقیده مستحق دریافت خدمات هستند

جلسه هم اندیشی و هم افزایی مدیران ، معاونین و اساتید حوزه های علمیه استان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در این جلسه مسوؤل نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان با تشریح اقدامات متقابل حوزه های علمیه و هلال احمر ؛ به ظرفیت ششگانه هلال احمر برای تبلیغ معارف دین و نیاز هلال احمر به حضور مبلغان دینی و بهره گیری در امور مختلف هلال احمر از جمله اقدامات داوطلبانه حقوق بشری توسط مبلغان دینی پرداخت.

جلسه هم اندیشی و هم افزایی مدیران معاونین و اساتید حوزه های علمیه استان در سالن آیت الله غیوری جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در این جلسه مسوؤل نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان با تشریح اقدامات متقابل حوزه های علمیه و هلال احمر ؛ به ظرفیت ششگانه هلال احمر برای تبلیغ معارف دین و نیاز هلال احمر به حضور مبلغان دینی و بهره گیری در امور مختلف هلال احمر از جمله اقدامات داوطلبانه حقوق بشری توسط مبلغان دینی پرداخت.
حجت الاسلام اصغری حسامیه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان گفت : به هر میزان روحیه اعتقادی و دینی افراد ارتقا یابد خدمات صادره از افراد بیشتر و ارزشمندتر خواهد بود. 
وی افزود: اسلام به ما میآموزد نیازمندان بدون در نظر گرفتن دین و عقیده مستحق دریافت خدمات هستند ولی انفاق کننده وقتی بهره اخروی و معنوی از انفاق خود خواهد برد که از روی اعتقاد و باور جلب رضایت پروردگار انفاق کند و ایجاد و ارتقا این روحیه کار مبلغان دینی است.
مسؤول شورای فرهنگی هلال احمر استان در ادامه با یادآوری ماه مبارک رجب ؛ این ماه را مانند ماه مبارک رمضان فرصت تعالی فرهنگ اسلامی در جامعه از جمله فرهنگ انفاق و ایثار دانست و اظهار امیدواری کرد مبلغان دینی بتوانند مردم را به بشردوستی و نوع دوستی بیشتر ترغیب کنند تا بتوانیم برخی از آلام بشری بوجود آمده از فشارهای اقتصادی را با به کار بستن توان توانمندان تسکین دهیم .
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *