جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

جمعه 07 آذر 1399

اهدا 1000 متر مربع زمین به جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز

علیرضا میربهاءالدین مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از اهدای هزار متر مربع زمین در شهر ادیمی توسط داوطلبین و خیرین جمعیت هلال احمر به این ارگان خبر داد.

اهدا 1000 متر مربع زمین  به جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز

علیرضا میربهاءالدین مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از اهدای هزار متر مربع زمین در شهر ادیمی توسط داوطلبین و  خیرین جمعیت هلال احمر به این ارگان خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر ضمن تقدیر از این امر خداپسندانه گفت جمعیت هلال احمر در جهت رسیدن به اهداف عام المنفعه و بشردوستانه نیاز به زیرساخت هایی دارد که این مسیر با همراهی و مشارکت داوطلبان و خیّران هموار            می شود و بدون شک پاداش اخروی شامل این خیران داوطلب خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ؛ این مراسم با حضور معاون سیاسی اجتماعی امنیتی فرمانداری ، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز، داوطلبین و خیرین ، امددگران و جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان برگزار گردید.

در این مراسم آقای غلام محمد و مهدی عارفی داوطلب و خیر جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز 1000 متر مربع  زمین را در شهر ادیمی جهت ساخت ساختمان اداری  به این جمعیت اهدا کردند.

   عارفی هدف خود را توسعه شهر و کمک به ساخت مجموعه اداری و امدادی جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم منطقه بیان کرد.

در ادامه معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری شهرستان نیمروز گفت؛: كمك خیرین باعث خواهد شد تا گامی مهمی در استقرار ادارات و ارائه خدمات شایسته به شهروندان در این شهرستان برداشته شود.

اکبر اسکندری قاسمی سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز در این مراسم اظهار داشت:  احسان و نيکوکاري که مبتني بر کمک به ديگران است، از برترين فضائل و صفات نيکوي انساني است که دين اسلام نيز بدان دستور داده است.

 وی افزود: بهترین و ارزشمندترین کارهای هر انسان نیک اندیش شرکت در کارهای خیر اجتماعی است و بهترين راهكار براي کسانی كه مي‌خواهند كار خير انجام دهند، هلال‌احمر است.

 اسکندری قاسمی با اشاره به پیگیری های انجام شده توسط مدیر عامل محترم جمعیت هلال احمراستان جهت ساخت ساختمان اداری هلال احمر نیمروز امید است عملیات اجرایی ساخت این مجموعه اداری و امدادی با کمک های مردم و مسولان تسریع شود.

 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *