جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

پنجشنبه 26 فروردین 1400

امدادگران سیستان و بلوچستان موثرترین خدمات را در بهمن ماه سال جاری ارائه داده اند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از امدادرسانی به 26 مورد حادثه در بهمن ماه، توسط امدادگران به عنوان توانمندترین نیروها در حوزه امداد و نجات خبر داد.

امدادگران سیستان و بلوچستان موثرترین خدمات را در بهمن ماه سال جاری ارائه داده اند

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از امدادرسانی به ۲۶ مورد حادثه در بهمن ماه، توسط امدادگران به عنوان توانمندترین نیروها در حوزه امداد و نجات خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان؛ علیرضا میربهاءالدین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: در بهمن ماه سال جاری در استان سیستان و بلوچستان ۲۶ مورد حادثه  به جمعیت هلال احمر استان گزارش شده است، که با آمادگی امدادگران استان توانستیم به موقع، بهترین و موثرترین خدمات را در جهت کاهش اثرات و عوارض ناشی ارائه دهیم.

 

وی با اشاره به اینکه این گزارش‌ ها مربوط  به حوادث جاده ای، دریایی ساحلی و آتش سوزی است، بیشترین آمار را ۲۰ مورد اعلام کرد که مربوط به  حوادث جاده‌ ایاستان است و ادامه داد: تعداد آسیب دیدگان در این حوادث ۱۰۹ نفر ثبت شده است.

   

میربهاء الدین  اظهار داشت: تعداد ۳۴۱ نفر نیروی عملیاتی در قالب ۸۵ تیم  به همراه ۳۳ دستگاه آمبولانس، ۱۶ خودروی نجات و ۲۴۳ خودرو کمکدار خدمات امدادی به حادثه دیدگان را برعهده داشتند.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بیان نمود: در این مدت 127  مورد آتش سوزی  به جمیت هلال احمر استان گزارش شده است که تعداد ۵۶۷ حادثه دیده اعلام شده که توسط امدادگران خدمات معیشتی و زیستی دریافت نموده‌ اندو ۳۷ مورد خدمات اسکان اضطراری ارائه شده است.

 

وی بیان نمود: ۱۴ مورد عملیات رهاسازی در حوادث یک ماه گذشته  توسط نیروهای هلال احمر مستقر در پایگاه‌ های امداد و نجات انجام گرفت.

 

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *