جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

چهارشنبه 06 اسفند 1399

پیام تبریک مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته پژوهش

پیام تبریک مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته پژوهش به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان، علیرضا میربهاءالدین مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در پیامی ضمن گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری این روز را به فعالان این عرصه تبریک گفت .متن این پیام به شرح ذیل است : پژوهش راهی است برای گسترش مرزهای علم. علیرضا میربهاءالدین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان

پیام تبریک مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته پژوهش

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان،  علیرضا میربهاءالدین مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در پیامی ضمن گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری این روز را به فعالان این عرصه تبریک گفت .
متن این پیام به شرح ذیل است :

پژوهش راهی است برای گسترش مرزهای علم. روز پژوهش روز گرامیداشت پژوهشگرانی است که با علم و دانش خود با پرتوی از نور زندگی انسانها را بهتر می سازند .

بدون شک فرارسیدن هفته پژوهش و فناوری  یادآوری است بر اهمیت این  موضوع و این که پژوهش می تواند در کسب تمامی موفقیت های هرمجموعه ای نقش عمده و بسزایی داشته باشد و به عنوان ابزاری برای هموار نمودن مسیر توسعه جامعه بشمار آید.

بدین وسیله فرا رسیدن هفته پژوهش و فناوری را به تمامی همکاران گرانقدر و پژوهشگران عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش های شایسته تمامی عزیزان که در مسیر رشد و  تعالی این حوزه گام برمیدارند صمیمانه سپاسگزارم .

علیرضا میربهاءالدین
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *